חייגו עכשיו: 09-7420170

לייעוץ השאירו פרטים

חדשות ועדכונים

שינוי סעיף בתקנות הירושה פותר רק את מקרי הקיצון ומפספס הזדמנות לתקן עיוות היסטו...

לפרטים נוספים

הליכי גירושין

לאחר תקופה בה הזוגיות והמסגרת המשפחתית לא מתפקדות כראוי, היחסים ביניכם חורקים, שניכם מרגישים חנוקים, או שמא רק צד אחד מרגיש כך ונופלת החלטה כי יתכן והמוצא היחיד הוא הליך גירושין.

אין ספק כי מדובר באחת ההחלטות הקשות ביותר שתקבלו במהלך חייכם, החלטה שתשפיע עליכם,  על בני זוגכם ולמרבה הצער גם על ילדיכם. על כן, חשוב לפנות לאיש מקצוע המתמחה בתחום על מנת שיוכל לעזור לכם לקבל את ההחלטות הנכונות ביותר ולבנות את האסטרטגיה הטובה ביותר. עם קבלת ההחלטה על פניה להליכי גירושין, חשוב להכין את עצמכם הן מבחינה נפשית וגם מן הבחינה הכלכלית. מדובר בתהליך ארוך הדורש תכנון יעיל ומדויק על מנת לוודא שניתן יהיה לקבל את כל הזכויות המגיעות לכם. אסור להיות שאננים. כל צד מתכונן למלחמה. לכן, חשוב "להתחמש" בעורך דין גירושין שיעזור לכם להיערך נכון.

ראשית, יש לפנות לעורך דין המתמחה בתחום דיני משפחה. לפני נקיטת כל פעולה שהיא, יש להתייעץ עם עורך דין וזאת על מנת שלא לנקוט בצעדים שיתגלו לאחר מכן כמזיקים לכם.

פגישת יעוץ עם עורך דין הבקיא בתחום תספק לכם מידע ותיתן הכוונה בדבר ההליך בפניו אתם עומדים, החל משלב פתיחת התיק, מזונות, חלוקת רכוש, הסדרי ראיה, הסכם הגירושין וכדומה.

בטרם פתיחת התיק רצוי מאד לבדוק את המצב הכלכלי לאשורו, בבנקים, תוכניות חסכון, קרנות פנסיה, קופות גמל, פרטי ההתחייבות במשכנתא וכדומה. יש להצטייד בתלושי משכורת של שני הצדדים (ככל שניתן) והוצאות שוטפות. ככל וקיים חשד לבגידה עדיף לאסוף ראיות טרם פתיחת התיק. מרגע הגשת התביעה הצד השני מחויב להגיש את כתב הגנתו ומתחיל, הלכה למעשה, הליך הגירושין.